Engji e Shyhretes bëhet modele. Ja fotot…!

248

Engjellusha Salihu, këngëtare e re, por tashmë mjaftë e njohur dhe e dashur për një publik të tërë, shkruan “Kosovarja”.

Engji ka disa hite, e ajo s’po ndalet së publikuari materiale të reja muzikore, që po pëlqehen mjaftë nga publiku.

Engji po këndon bukur, por edhe po duket bukur e me mjaftë stil. Në secilën foto ajo po shkëlqen, shkruan “Kosovarja”.

Në fotot e fundit, Engjëllusha po pozon e po duket tamam si modele.

Disa herë është thënë që ajo ka bërë operacione plastike, por përkundër këtyre diskutimeve, ajo po duket perfekt./Kosovarja/

Comments