Era Istrefi feston ditëlindjen, kjo është dhurata që i bëri vetes [Foto]

348
Era Istrefi feston ditëlindjen e 24-të.
Edhe pse e re në moshë, Era shquhet si një këngëtare tejet e suksesshme me hitet e shumta që ka krijuar, shkruan lajmi net.

Me rastin e ditëlindjes ajo ka pranuar një numër të madh të mesazheve të cilët edhe i ka falënderuar, teksa i bën dhuratë vetes një palë puma.

“Faleminderit për urimet, duke i blerë vetes ca dhurata”, ka shkruar ajo.

Theksojmë se Istrefi do të bëjë përmbylljen e Kampionatit Botëror “Russia 2018”, me këngën “Live it up”, në bashkëpunim me Will Smith dhe Nicky Jam. /Lajmi.net/

Comments