Erë me shpejtësi prej 90 kilometrash në orë në Shkup

250

Në Shkup sonte frynte erë me shpejtësi prej 90 kilometrash në orë Tani për tani nuk janë paraqitur dëme materiale.

Nga Drejtoria e Punëve Hidrometerologjike për MIA-n informuan se mot me shi dhe bubullima vjen nga pjesa veriperëndimore nga Pellagonia dhe Prilepi.

Comments