Erjona Sulejmani paraqitje të ‘nxehtë’, shfaqet gjysmë e zhveshur! [Foto]

424

Ish-bashkëshortja e futbollistit të njohur shqiptar, Blerim Xhemajli po vazhdon të tërheqë vëmendje me paraqitjet e ‘nxehta’ në rrjetet sociale.

Erjona Sulejmani çdo herë kujdeset të sjell imazhe të cilat nuk lënë shumë vend për imagjinatë, shkruan Indeksonline.

 

 

Edhe një fotografi e publikuar së fundi nga ajo nuk do shumë koment, modelja erdhi gjysmë e zhveshur nga pushimet teksa mbulonte gjoksin me duar.

Erjona dukej ‘përvëluese’ dhe tejet seksi në foto së solli për ndjekësit në llogarinë e Instagramit./Indeksonline/

Comments