Ermal Fejzullahu takohet me legjendën e Milanit dhe të Italisë (Foto)

276
Ermal Fejzullahu takohet me legjendën e Milanit dhe të Italisë (Foto)

Moebel THEMA

Ermal Fejzullahu ka kaluar një ditë speciale.

Këngëtari ka patur shansin të takohet me një nga ikonat e futbollit italian, ish mesfushorin e Milanit, Gennaro Gattuson.

Gattuso është momentalisht trajner i Pisës, klub ku aktiviziohet edhe portieri i përfaqësueses së Kosovës, Saimir Ujkani.

Comments