Fansja ia komenton të pasmet, gazetarja shqiptare shpërthen keq ndaj saj!

242

Është krenare për trupin që ka dhe kjo për faktin e thjeshtë se gëzon disa forma që edhe 20-vjeçaret i kanë zili.

Së fundmi teksa ka postuar në Instagram një video pas palestër një fanse i shkruar: “E rëndësishme është të na tregosh bythën tënde këtu, atëherë ndihesh mirë me veten por çfarë na hyn në punë ne me këto foto që poston ti.”

Mjaftoi ky koment që Aulona ti tregojë vendin fanses së irrituar duke i’u kthyer me fjalë të rënda.

“Ke të drejtë, duke qenë se e ke fytyrën si bythë, siç duket qartë nga foto e profilit, s’ke nevojë të prezantohesh me bythë se të mjafton fytyra që e ke me oferta dy në një!”, shkruan Aulona në përgjigjen e saj.

Comments