Fjolla vendos trëndafilin në mes të gjoksit[Foto]

209

Provokimet janë të shumta dhe të shpeshta nga këngëtarja Fjolla Morina, shkruan GazetaBlic.

Ndonëse përveç zhveshjes në klipe, nuk mungon dhe ajo në jetën e përditshme, duke treguar më shumë nga trupi i saj.E mbrëmë ajo ka publikuar disa pamje në llogarinë e saj në Instagram. Në njërën fotografi shihet teksa dikush i ka kapur gjoksin asaj dhe Fjolla pa problem e ka publikuar edhe për ndjekësit e saj.

“Kuku qyqjaaaa”, ka shkruar Fjolla.Përveç kësaj Fjolla ka publikuar edhe një video tjetër, ndërsa ka futur trëndafilin në mes të gjoksit të saj.

Comments