Flori Mumajesi si rrallë herë tregon simpatinë për politikanen shqiptare

285

Fjala është për Grida Duma, fjalimi i së cilës e ka ‘detyruar’ Florin të reagojë, shkruan lajmi.net

Deputetja demokrate ka mbajtur një fjalim në Durrës ku përpara të rinjve ka folur për karrierën dhe jetën në përgjithësi.

”Frymëzim”, ka shkruar ai në foton që e ka publikuar në Instastory ndërsa më poshtë ju sjellim fjalimin./Lajmi.net/

Comments