Formacionet zyrtare / Barcelona – Celtic

216

 

Image result for barcelona celtic

Barcelona dhe Celtic kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes së tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Barcelona: Stegen, Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Jordi Alba, Busquets, Rakitic, Andre Gomes, Messi, Neymar, Suarez

Celtic: De Vries, Gamboa, Lustig, Toure, Sviatchenko, Tierney, Roberts, Brown, Bitton, Sinclair, Dembele /  shqiperiaime.al

Comments