Formacionet zyrtare: Chelsea – Burnley

333

Formacionet zyrtare: Chelsea – Burnley

 

Chelsea dhe Burnley do të përballen nga ora 16:00 në kuadër të xhiros së tretë të Premierligës. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Chelsea: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Kante; Willian, Oscar, Matic, Hazard; Diego Costa.

Burnley: Heaton, Ward, Mee, Keane, Lowton, Arfield, Marney, Defour, Boyd, Vokes, Gray.

Comments