Formacionet zyrtare: Juventus – Sevilla

368
Formacionet zyrtare: Juventus – Sevilla

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Sevilla

Juventus dhe Sevilla kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes së tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Juventus: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Dani Alves, Khedira, Lemina, Asamoah, Evra; Dybala, Higuaín

Sevilla: Rico, Mercado, Rami, Pareja, Escudero, Kranevitter, N’Zonzi, Iborra, Vitolo, Sarabia, Vazquez

Comments