Formacionet zyrtare: Man Utd – Leicester City

207

 

Manchester United dhe Leicester City kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Old Trafford në kuadër të Premierligës.

Man Utd: De Gea, Smalling, Bailly, Valencia, Blind, Pogba, Herrera, Rashford, Mata, Lingard, Ibrahimovic.

Leicester City: Zieler, Simpson, Huth, Morgan, Fuchs, Mahrez, Drinkwater, Amartey, Albrighton, Slimani, Vardy.

Comments