FOTO/ Angela Martini dhe i dashuri miliarder, shikoni sa elegantë që duken

164

 

Angela martini sexy

Modelja e  famshme shqiptare Angela Martini, ka shfaqur për herë të parë në publik një foto me të dashurin e saj miliarder.

Rumuni miliarder, i cili është i dashuri i Angelas prej kohësh pak muajsh, po kalon momente të mira me të.

Ata madje kanë marrë pjesë në një martesë luksoze së bashku, ku janë shfaqur me elitën e njerëzve, shkruan Telegrafi.

E vërteta është se ata janë çift i mirë dhe duken mjaft mirë së bashku.

Madje fustani i Angelas është përzgjedhur nga shoëroom- i një prej të afërmeve të të dashurit të modeles, më saktë nga Cristianasa Vulescu.

“Faleminderit ty Cristinasa Vulescu për fustanin e bukur made in Rumania!❤️??”, shkruan Angela përbri fotos ku ajo shfaqet vetëm.

Angela martini dhe i dashuri i saj Dragossa VulescuAngela martini sexy

Comments