FOTO-EKSKLUZIVE/ Spanja mbërrin në Tiranë

146

FOTO-EKSKLUZIVE/ Spanja mbërrin në Tiranë

Moebel THEMA

Spanja ka mbërritur në Tiranë.

Ekipi ish-kampion i botës në futboll është ulur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku nesër do të zhvillojë dhe stërvitjen e parë, ndërsa të dielën në orën 20:45 minuta në Shkodër do të luajë përballë Shqipërisë në “Loro Boriçi”.

Ekipi spanjoll është i mbushur me yje, ndërsa mbrëmjen e djeshme luajti ndeshjen përballë Italisë ku barazuan 1 me 1.

Në grupin G, Shqipëria kryeson e vetme me 6 pikë, ndërsa Spanja dhe Italia në vendin e dytë e të tretë me nga 4 pikë.

Comments