FOTO/ ‘El Clasico’ ja formacionet e Barcelona-Real Madrid

114

FOTO/ ‘El Clasico’ ja formacionet e Barcelona-Real Madrid

Barcelona dhe Real Madrid do të përballen, nga ora 16:15 në Camp Nou, në kuadër të kampionatit.

E përditshmja sportive katalane, Sport, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Luis Enrique do të ketë në dispozicion të gjithë yjet, madje dhe Andres Iniestan e rikthyer nga lëndim, derisa Zidane do të ketë mungesën e Gareth Bales dhe Toni Kroosit.

Image

 

Comments