FOTO/ Fejohet ‘motra’ e Granit e Taulant Xhakës!

303

Agnesa Xhaka është vajza e xhaxhait të Granit dhe Taulant Xhakës.

Ajo sot i dha fund beqarisë së saj, duke e kurorëzuar dashurinë me fejesë.

Edhe Granit Xhaka duket se e ka shumë të dashur Agnesën, vajzën e tij të axhës, për të cilën ka shkruar “urime fejesa motër”.

Një urim tjetër ka ardhur edhe nga vëllai tjetër, Tauilant Xhaka, i cili në një fotografi të publikuar në profilin e tij në rrjetet sociale, shikohet një mbishkrim “Urime fejesa alachami

jemi…”.

ImageImageImageImage

Comments