FOTO/ Gruaja e Ermal Fejzullahut kopjon kryeministrin Rama, shkon me atlete në dasëm!

346

Dasma e reperit Gjiko dhe moderatores Elita Rudi ka tërhequr vëmëndjen e mediave rozë duke u bërë  kreyfjala e tyre

.Nëpërmjet postimeve të shumta të ftuarëve që ishin në dasëm, publiku arriti të merrte pjesë virtualisht në ceremoninë e martesës dhe pa gjithçka që ndodhi mbrëmjën e kaluar.

Image

Ajo që tërhoqi vëmëndjen ishte Ariana e cila është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut.

Ariana kishte veshur një fustan ngjyrë të kuq pak të fryrë nga beli e poshtë dhe e ka kombinuar atë më atlete.

Foton e veshjes së saj ajo e publikoi edhe në profilin e saj në Instagram.

Image

Comments