FOTO/ Harroni çdo lajm për Pol Pogba, menaxheri nxjerr bllof të gjithë mediat

180

 

Moebel THEMA

pogba-raiola

Mino Raiola ka shkruar në twitter se Juventusi dhe Manchester Unitedi nuk kanë arritur marrëveshje për transferimin e Paul Pogbas.

“Nuk ka marrëveshje mes dy klubeve. Është lojë mes shtypit italian e atij britanik se cilët e japin lajmin të parët dhe se cilët janë gabim”, ka shkruar Raiola në Twitter.

Sot gjatë ditës qarkulluan lajme se Pogba ka kryer testet mjekësore dhe do të bashkohet me Unitedin.

Juventusi nuk është duke hequr dorë nga çmimi i tij prej 120 milionë euro.

Screenshot_3

Comments