FOTO/ Ky moment intim i Alanis Morissette me foshnjen e saj do t’iu emocionojë!

553

alaniss morisset

Këngëtarja  Alanis Morissette ka ndarë një moment intim me fansat e saj. Ajo ka postuar në kuadër të javës Botërore të Ushqyerjes me Gji, një fotografi teksa ushqen me gji foshnjen e saj Oynx Solace.

Vërtet një moment emocionues i nënës me foshnjën në gji që ka marrë komente shumë pozitive dhe inkurajuese. 42 vjeçarja e cila është e martuar me hip-hop-istin amerikan Mario Treadway në vitin 2012, është gjithashtu nënë e djalit 5 vjeçar Ever Imre.

Ndërsa vogëlushja Oynx erdhi në jetë muajin e kaluar.

03 August 2016 Alanis Morissette pictured in this celebrity social media photo! BYLINE MUST READ : SUPPLIED BY XPOSUREPHOTOS.COM *XPOSURE PHOTOS DOES NOT CLAIM ANY COPYRIGHT OR LICENSE IN THE ATTACHED MATERIAL. ANY DOWNLOADING FEES CHARGED BY XPOSURE ARE FOR XPOSURE'S SERVICES ONLY, AND DO NOT, NOR ARE THEY INTENDED TO, CONVEY TO THE USER ANY COPYRIGHT OR LICENSE IN THE MATERIAL. BY PUBLISHING THIS MATERIAL , THE USER EXPRESSLY AGREES TO INDEMNIFY AND TO HOLD XPOSURE HARMLESS FROM ANY CLAIMS, DEMANDS, OR CAUSES OF ACTION ARISING OUT OF OR CONNECTED IN ANY WAY WITH USER'S PUBLICATION OF THE MATERIAL* *UK CLIENTS MUST CALL PRIOR TO TV OR ONLINE USAGE PLEASE TELEPHONE 0208 344 2007* *** Local Caption ***

Comments