FOTO/ Ledina Çelo vazhdon të shfaqet provokuese

379

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është shquar gjithmonë si njëra ndër femrat më atraktive shqiptare.

Ka kohë që ajo nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, megjithatë së fundmi këngëtarja ka nisur punën për këngën e saj më të re.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe shpesh ndan me fansat imazhe në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video të shkurtër, ku shfaqet në dhomën e grimit, teksa duket mjaft provokuese dhe atraktive.
Prej vitesh, Çelo është e martuar me boksierin Naim Kabashi, dhe së bashku kanë dy fëmijë: Erlisin dhe Perianën.

Comments