FOTO/ Lëvizjet që tradhtuan shqiptarin, i gjendet në shtëpi 4 kg kokainë, kanabis e arsenal municionesh

338

FOTO/ Lëvizjet që tradhtuan shqiptarin, i gjendet në shtëpi 4 kg kokainë, kanabis e arsenal municionesh

Lëvizjet e shumta dhe të dyshimta e tradhtuan një shqiptar, i cili është vënë në pranga me një sasi droge të madhe prej 4 kilogramësh kokainë, 12 kilogramë kanabis, një armë pistoletë e llojit revolver si dhe 600 plumba.

Aksioni i policisë është organizuar pas një telefonate që kishte mbërritur në lidhje me lëvizjet e shumta që po bëheshin në një apartament në rrugën “Monti”  të Breshias.

Në pranga është vënë një shqiptar 31 vjeç emri i të cilit nuk është bërë i ditur. /SYRI.net

Image

Lexo edhe

Comments