FOTO/ Njihuni me rezultatet e pjesëve të para të sfidave të Champions League

223

Po luhen ndeshjet e para të grupeve të Champions League, ku sapo kanë përfunduar pjesët e para në 6 stadiume europiane.

Supersfida mes Liverpool dhe PSG ka regjistruar fitoren 2-1 të anglezëve në 45 minutat e para, teksa në tabelën e mëposhtme mund të shihni të gjitha rezultatet e deritanishme.

Comments