FOTO/ Pamje të rënda, shiko si i është këputur veshi Jeremy Menezit 

302

 

Co9jyrrXgAAeSbe

Debutimi i Jeremy Menezit nuk ka shkuar ashtu siç pritej me skuadrën e tij të re, Boreaux.

Ai në ndeshjen miqësore me Lorient, në pjesën e dytë ka humbur një pjesë të veshit të tij dhe kjo është konfirmuar edhe nga zyrtarët e skuadrës.

Ata kanë njoftuar se, Menez do t’i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjike.

nahet

Comments