FOTO/ Rikthehet Champions League, luhen ndeshjet e fundit në grupe

163

FOTO/ Rikthehet Champions League, luhen ndeshjet e fundit në grupe

Sot në mbrëmje luhen ndeshjet e fundit për fazën e grupeve në Champions League ku përballja më interesante është Bajerni i Mynihut-Atletico Madrid.

Një takim tjetër që pritet të tërheqë interes është Barcelona me Borussia Moenchengladbach e cila pozicionohet në vendin e tretë, shkruan Syri.net.

Ndërsa sfida mes Baselit dhe Arsenalit do të sjell edhe një herë duelin e vëllezërve Granit e Taulant Xhaka.

Këto janë ndeshjet për ditën e sotme:

Image

 

Comments