FOTO/ Sergio Ramos ka këto fjalë për largimin e Ronaldos

311

Cristiano Ronaldo tashmë është një lojtari i Juventusit.

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka reaguar menjëherë, duke e përshëndetur 33-vjeçarin për të gjithë kontributin e tij në Madrid.

“Cristiano Ronaldo, golat që ke shënuar, dhe çdo gjë tjetër që ne e kemi fituar së bashku flet vetë. Madridi gjithmonë do të të kujtojë ty. Ishte një kënaqësi që kam luajtur me ty. Bëhu i fortë dhe fat të mbarë”, shkruan Ramos.

Comments