Foto të rralla të Shyhrete Behlulit (Foto)

341

 

Moebel THEMA

Foto të rralla të Shyhrete Behlulit (Foto)

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, për vite me radhë vazhdon të këndojë këngë që janë pëlqyer mjaft nga publiku i gjerë, përcjell “Kolona.al”.

E bukur dhe me zë të veçantë ashtu siç e keni njohur vazhdon të jetë këngëtarja Behluli, edhe në ditët e sotme. Por në bazë të disa fotografive dhe videove që ka përmbledhur Kolona.al,  ndryshimi i vetëm te kjo këngëtare është se dikur ishte më e dobët dhe zeshkane. Por edhe pse vitet po kalojnë, ajo vazhdon të jetë e bukur dhe me shumë stil edhe në ditët e sotme.

sh_1475656834-2136643

shh_1475656839-6462644

shhh_1475656843-5780250

shhhh_1475656846-726387

shhhhh_1475656849-7949558

Comments