FOTO /United-Stoke, ja me çfarë note u vlerësua Shaqiri

204

 

e-ladkd-650x358

Stoke e Xherdan Shaqirit mori një pikë të artë në udhëtim te Manchester United. Unitedi dhe Stoke, barazuan 1:1 në ‘Old Trafford’, në javën e shtatë të Premierligës.

Por, Shaqiri që u aktivizua për 90 minuta në këtë ndeshje, është vlerësuar me notë të dobët në ‘WhoScored’.

Sipas ‘Whoscored’, Shaqiri ishte lojtari më i dobët në radhët e Stoke, në barazimin e madh ndaj Unitedit.

shakkkk

Comments