FOTO/ Ushqimi magjik i fitores, ja çfarë konsumuan lojtarët e kombëtares para fitores me Maqedoninë 

135

 

Moebel THEMA

14195999_1160404774024868_2685247697049686002_o

Lojtarët e kombëtares shqiptare pas ndërprerjes së ndeshjes një natë më parë me Maqedoninë si shkak të motit të keq, u akomoduan në një hotel në periferi të Shkodrës për të qenë gati për 15 minutat që u luajtën sot.

Portali Syri.net ka siguruar disa foto nga hoteli ku ka qëndruar kombëtarja dhe ka mësuar ushqimin që kanë konsumuar lojtarët para ndeshjes.

Në fotot më poshtë do të shikoni kuqezinjtë duke ngrënë mëngjes me ushqime të ndryshme.  Në tavolina dallohen lëngje frutash, papate të skuqura, molet dhe si ushqime të tjera

Stafi ka përgatitur një menu që ti jap lojtarëve kalori me ushqime të lehta si për mëngjes.

I vetmi që duket se po shijon ushqimin tij të preferuar është Odise Roshi që shihet duke konsumuar patate të skuqura.

Pas fitores në 15 minutat e mbetura që u luajtën sot, kuptohet qartë se kuqezinjtë kanë marr ushqimin  duhur që i ka rezultuar si ushqimi i duhur.

Shiko foton

14242321_1160404264024919_264167771976885868_o

14188251_1160404284024917_1151670754988239771_o

14188584_1160404287358250_723789528322628246_o

14231270_1160404807358198_7810364322505793932_o

14241536_1160404780691534_5948306098691640956_o

14195999_1160404774024868_2685247697049686002_o

14231975_1160404937358185_6387879585595797796_o

Comments