Fotot e frikshme nga aksidenti ku humbën jetën tre persona në Bulqizë

501

bulqizaaaa

Publikohen pamjet nga aksidenti tragjik i ndodhur këtë të enjte në Bulqizë.

Një automjet ku udhëtonin 4 persona përfundoi në një humnerë në fshatin Trebishtë dhe për pasojë 3 prej tyre humbën jetën ndërsa i katërti u plagos rëndë.

Sipas policisë, konkretisht: Gentjan Sula, 27  vjeç ndodhet i  plagosur në gjendje të rëndë po mjekohet në Dibër të Madhe Maqedoni.

 Ndërkaq kanë humbur jetën, Azem Karabrahimi,  21 vjeç banues në fshatin Ostren, Elena Bajrami,  rreth 32 vjece,  banuese në fshatin Tuçep dhe Musa Nuredini rreth 55 vjeç.

Mësohet se Azemi me Elenen ishin moter e vella.

 

bulqiz1bulqiz67bulqiz2bulqiz5

Comments