FOTOT/ Martohet violinistja shqiptare e ‘La Scala’, ja si duket me fustanin e bardhë

315

andbf nsdmf

Këngëtarja  e njohur e viteve ’90 Enxhi Nini, ka realizuar në Itali dasmën e saj me bashkëshortin Gabrielle.

Violinistja shqiptare e ‘La Scala’ ka organizuar një ceremoni martesore private me miqtë dhe familjarët. Në altar e kanë shoqëruar dy vajzat e saj, Mia dhe Adela.

dnhsmf

Comments