“Fshatarja bukuroshe” Irina Shayk, mes pulave dhe dhive (Foto)

488

Irina

Me një dhi në krah, fustan mbrëmjesh dhe provokues, janë disa nga pozat e modelueses Irina Shayku të realizuara në një fermë në Puglia për specialen “Irina in the sun of Italy”.

Po ashtu ky set fotografish i shpërndarë në “Instagram” nga Anna Dello Russo do të jetë i përfshirë edhe në numrin e ardhshëm të “Vogue Japan”. Imazhet janë realizuar nga fotografi Giancarlo Sgura, i cili në maj të këtij viti magjepsi fansat e super modeluees Bella Hadidi dhe Emanzelisku me pozat e tyre në det.
Comments