Gati projekti më i ri nga Kidda dhe Ermali (Video)

293

Kidda pas lansimit të disa këngëve që patën mjaft suksese këtë herë do të lansoj një projekt fantastik.

Bëhet fjalë për bashkëpunimin me këngëtarin e mirënjohur, Ermal Fejzullahu.

 

Kidda dhe Ermali do të sjellin këngën e re e cila me gjasë do të titullohet ‘Flake’, transmeton Indeksonline.

 

Kidda ka publikuar edhe një pjesë të videoklipit të kësaj kënge përmes rrjeteve sociale./Indeksonline/

Comments