Geti dhe Marina me përqafime (FOTO)

219

Moebel THEMA

Geti dhe Marina me përqafime (FOTO)

 

Koncerti në Prishtinë i BabaStars është përfolur shumë në portale, pasi labeli i famshëm nga Kosova kishte kohë që nuk performonin në vendin e tyre.

E sigurisht që Getoar Selimin dhe shokët e tij, nuk mund mos ti ndiqnin edhe motrat Vjollca.

Në Snapchatin e Luanës kemi shkëputur disa foto ku shohim që dy biondet simpatike janë argëtuar me muzikën e djemve të talentuar.

E sigurisht që pas koncertit nuk kanë munguar as puthjet e përqafimet mes Getit dhe Marinës, e cila duket shumë e dashuruar në krahët e tij.

geti 1

geti 3

geti 4

geti marina

Comments