Gjithçka gati për derbin italian

362

Gjithçka gati për derbin italian (Video)

‘Giuseppe Meazza’ ka filluar të mbushet me tifozë për derbin mes Interit e juventusit

Kanë mbetur edhe pak minuta deri të fillimi i ndeshjes mes Interit e Juventusit, e vlefshme për xhiron e katërt në Serie A.

Stadiumi ‘Giuseppe Meazza’ tashmë ka filluar të mbushet dhe është gati për të shijuar spektaklin e derbit të Italisë. /Express/

Comments