Gjithçka gati për meçin mes Nuri Seferit e Firat Arslan (Video)

221

Gjithçka gati për meçin mes Nuri Seferit e Firat Arslan (Video)

 

Tashmë janë bërë matjet zyrtare për meçin mes boksieri shqiptar Nuri Seferi e atij turk Firal Arslan

Boksieri shqiptar Nuri Seferi, do të ndeshet me Firat Arslan, ishe kampion bote edhe sfidues i kampionëve të mëdhenj të botës në Goppingen të Gjermanisë të shtunën mbremje.

Tashmë janë kryer matjet zyrtare dhe gjithçka duket të jetë për këtë mbrëmje, që do të jetë e veçantë për shqiptarët.

Comments