Goditen me gurë veturat e tifozëve të Shkëndijës në Gjorçe Petrov të Shkupit

325
veturat

Në Gjorçe Petrov të Shkupit goditen me gurë disa vetura duke u kthyer nga ndeshja e cila u zhvillua sonte mes K.F Shkëndija dhe K.F Mlada Boleslav në Shkup.

Siç mëson TetovaSot nga dëshmitar disa vetura dhe autobusi me nr2 janë sulmuar nga huliganët maqedonas, tifozët me vetura ishin duke u kthyer nga ndeshja e cila u zhvillua sonte mes K.F Shkëndija dhe K.F Mlada Boleslav.

Gjatë goditjes me gurë për fat të mirë ka vetëm dëme materiale nuk ka asnjë të lënduar.

Comments