Golat e Roshit dhe Balajt “çmendin” Rusinë

342
Golat e Roshit dhe Balajt

Moebel THEMA

Bekim Balaj dhe Odise Roshi kanë shkëlqyer për skuadrën e tyre, Terek Grozny

Terek Grozny ka mposhtur 3:1 Rubin Kazan, ku shkëlqyen dyshja e Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj e Odise Roshi.

Balaj shënoi golin e parë në minutën e 18’të, derisa Roshi shënoi golin e tretë për skuadrën e tij në minutën e 90’të.

Comments