Gold AG më në fund prezanton gruan [Foto]

780

Disa kohë më parë Gold Ag i ka dhënë fund beqarisë me një ceremoni shumë të thjeshtë dhe private.

Me rastin e Fiter Bajramait ai ka vendosur të prezantojë bashkëshorten e tij dhe qenka mjaft simpatike. Reperi ka postuar një foto në “Instagram” ku shkruan: Urime prej neve.

Kujtojmë se deri më sot Gold Ag është përpjekur që ta mbajë sa më larg vëmendjes së mediave jetën e tij private, madje ai është martuar prej disa muajsh dhe ne e kemi mësuar vetëm pak ditë më parë.

Comments