Gruaja 46 vjeçare vetëvaret në një pemë

356
Vetvrasje-Arkiv
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Prush të Tiranës.
 Burime nga policia e kryeqytetit pohojnë se një ditë më parë në orën 12:30 minuta në fshatin Prush në një pemë pranë banesës së saj është gjetur e varur 46-vjeçarja me inicialet D. Z.

Kanë qenë familjarët që e kanë gjetur gruan të varur dhe kanë njoftuar policinë. Kjo e fundit ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Dosja i ka kaluar prokurorisë së Tiranës për hetime të tjera.

Comments