Gylsereni shfaqet nudo dhe pa grim (Foto)

296
gylsyren-645x358

Aktorja turke Nurgul Yesilcay apo e njohur për publikuar shqiptar si “Gylsereni”, nga seriali turk “Fatet e Kryqëzuara” ka publikuar një foto interesante në Instagram.
Ajo në fotografinë e fundit shihet të jetë nudo dhe pa grim.

Aktorja “Gylseren”, mbetet një nga aktoret turke më e pelqyer edhe nga shqiptarët.

Comments