Harrojeni Elitën, nëna dhe motra e saj ju mahnisin me këtë pamje!

293

Ajo dhe reperi shqiptar, Asdren Gjikolli apo Gjiko kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi net.

Dasma ishte ndër më të veçantat në estradë, duke filluar nga dekori e deri tek unazat dhe kurorëzimi nga i pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Në dasmë ishin të ftuar mbi 700 vetë, në mesin e tyre edhe artistë të skenës muzikore. Pas ceremonisë, u publikuan një mori fotosh dhe video mjaft të bukura.

Ndërsa tani, Elita ndau një fotografi me ndjekësit teksa shfaqet pranë nënës dhe motrës së saj. Të dyat duken tejet të bukura saqë ia marrin anën edhe Elitës.

“Më të shtrenjtat e mija , nëna dhe motra”, ka shkruar Rudi. /Lajmi.net/

Comments