Hidhet shorti ‘play off’, përballje të forta në Champions League

143

 

champions-league-draw

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shortit ‘Play off’ ku në Champions League do të ketë përballje interesante.

Ndeshjet e para do të zhvillohen më 16 dhe 17 gusht, ndërsa ato të kthimit një javë më vonë, respektivisht më 23 dhe 24 gusht, shkruan Syri.net.

Këto janë ndeshjet ‘play off’ në Champions League:
Ludogorets – Viktoria Plzen
Celtick – Hapoel
Kopengah – Apoel
Dandalk – Legia Warsawa
Dinamo Zagreb – Salzburg
Steaua Bukurest – Manchester City,
Porto – AS Roma
Ajax – Rostof
Young Boys – Borussia Monchengladbach
Villareal – AS Monaco

lll

Comments