Humb jetën turisti

277

Nicola Memoli

Një turist italian është gjetur i vdekur në një hotel në në Radhimë. Sipas policisë turisti është i moshës 57-vjeç. Nga hetimet e para të policisë së Vlorës dyshohet se ai ka pësuar atak kardiak.

Policia thotë se në trupin e 55-vjeçarit nuk ka shenja dhune. Megjithatë hetimet janë në vazhdim, për zbardhjen e plotë të shkaqeve që i morrin jetën italianit Nicola Memoli.

Kur ka ndodhur ngjarja në dhomën e hotelit prezent ka qenë dhe shoqëruesja e tij, 50-vjeçarja M.F./tvklan.al

Comments