I dehuri rrah policin në Gjakovë

617

Moebel THEMA

I dehuri rrah policin në Gjakovë

Një person ka përfunduar i arrestuar në Gjakovë, pasi dyshohet se nën ndikimin e alkoolit, ka sulmuat fizikisht një zyrtar policor në detyrë.

Viktima sipas PK-së, ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

I dyshuari me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Comments