I mbyllën faqen me mijëra fansa, ja si reagon Blendi Fevziu (FOTO)

225

blendi1

“Facebook” ka rregullat e veta dhe në bazë të tyre vendosi të mbyllë faqen e “Opinion.al” të gazetarit Blendi Fevziu që mesa duket i ka shkelur këto rregulla.

Por ndonëse humbi me mijëra e mijëra fansa, Blendi duket se e ka marrë me sportivitet.

Këtë të diel ai është shfaqur duke pedaluar me biçikletë dhe nuk tregon aspak pamjen e një njeriu të mërzitur.

Veshur sport e në formë të shkëlqyer fizike, gazetari buzëqesh e pozon plot qejf. Fundja gazetari është i vjetër në këtë fushë dhe di edhe si të dalë nga situata.

1

Comments