Ia marrin veturën për shfrytëzim, ia shesin për pjesë

278

Policia në Gjakovë njofton se është arrestuar një i dyshuar pasi që i njëjti në bashkëpunim me të dyshuarin tjetër që gjendet në arrati i kanë marr veturën viktimës në shfrytëzim dhe duke mos ia kthyer e kanë çmontuar atë e kanë shitur për pjesë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Wesli Clark ”, ku me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Comments