Identifikohet autori i vrasjes së rojës së karburantit në Sarandë. Ja kush është

284

   

 

Identifikohet autori i vrasjes së ndodhur në orën 03:55 minuta ndodhur në një karburant në hyrje të Sarandës.

Burime nga policia thonë se kanë bërë të mundur identifikimin e personit të dyshuar për vrasjen e punonjësit të karburantit, Artan Hoxha.

Ai është 27-vjeçari me inicialet A. K., nga qyteti bregdetar dhe njihet si përdorues i lëndëve narkotike.

Ai është shpallur në kërkim nga policia, e cila thotë se ka prova të mjaftueshme që 27-vjeçari ka qëlluar me çifte ndaj Artan Hoxhës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Comments