Identifikohet burri që u mbyt dje në Durrës

180

 

 

plazh3

Është identifikuar burri që u mbyt një ditë më parë në plazhin e Hamallajt në Durrës. Burime nga policia kanë bërë të ditur se, ai është identifikuar si 57-vjeçari me inicialet Xh. V. Nga hetimet mësohet se ai ka vdekur nga sulmi në zemër.

Policia e Durrësit tha dje se, ka bërë të ditur se u gjetur i mbytur në det një person i seksit mashkull, i paidentifikuar, rreth 40-45 vjeç.

Viktima është 1.76 cm i gjatë,  i shëndoshë, me flokë të shkurtra (pak të thinjura) dhe ka të veshur një palë rroba banje ngjyrë blu me mbishkrimin”Sport”.

Nga këqyrja e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Comments