Imazhi më magjepsës i Angela Martinit!

236

Modelja shqiptare e cila jeton në Amerikë tash e sa kohë ajo është në lidhje me miliarderin rumun në fund vitin që lamë pas ajo u martua në një ceremoni e cila u bë larg vëmendjes së medies, shkruan Kosovarja.

Angela si gjithmonë është shumë aktive ne rrejtët sociale, pushimet jeta luksoze paraqitet nëpërmjet imazheve të një pa njeshmë që sjell.

Javë më parë ajo pushimet i kaloi në Turqi, në Greqi gjithashtu dhe ne Itali, ishin momentet nga më të bukurat ku edhe takoi disa figura të njohura ndër ta ishte edhe këngëtari Eroz Ramazzotti ku edhe kaluan pak kohë së bashkë në jahtin e bashkëshortit të modelës.

Angela vazhdimit sjell fotografi të cilat të lënë përshtypje, por kjo e fundit është kaq magjepsëse. Angela ndryshe si asnjëherë më parë më bashkëshortin rumun po kalon momentet më të bukura të jetës. /Kosovarja/

Comments