Irina Shayk shfaqet tepër joshëse në tapetin e kuq duke tërhequr vëmendjen në Intimissimi On Ice në Verona të premten në mbrëmje.

Bukuroshja 30-vjeçare e veshur me një fustan të zi transparent që i jepte mundësinë të tregonte format, duke  mhaniti të gjithë të pranishmit.

Vetë Irina dukej se po ja kalonte shumë mirë nën shoqërimin e modeles Anja Rubik, Barbara Palvin dhe Joan Smalls, me këtë të fundit që bëri edhe një foto që dukej sikur kishin inate të vjetra, por ishte thjesht një moment para se të fillonte e qeshura.

1475909340_11 1475909333_10 1475909328_9 1475909316_7 1475909298_4 1475909293_3